Niels Langeveld - ADAC GT Masters
So
  • Home
  • Niels Langeveld
  • News
  • GT Masters
    • Calendar 2020
  • Images
  • Video
  • (NL) Boeken als spreker
  • Partners 2020
  • Contact
  • Aanmelden Kart event

Niels Langeveld loopt weer uit in kampioenschap!‏

17/7/2012

0 Comments

 
ZANDVOORT (15 juli 2012) – Niels Langeveld heeft zich tijdens de RTL GP Masters of Formula 3 op Circuit Park Zandvoort weer nadrukkelijk laten zien om de strijd in het kampioenschap. op maandag voor 26,500 toeschouwers scoorde Langeveld  opnieuw twee fraaie podiumplaatsen en blijft lijstaanvoerder in de Dutch Renault Clio Cup.
 
Niels Langeveld: ‘Kampioenschap is enige dat telt’
De Dutch Renault Clio Cup-wedstrijden werden onder listige omstandigheden verreden. Tijdens de kwalificaties was het al flink nat, maar voor aanvang van de eerste race kwam het helemaal met bakken uit de hemel. De start werd dan ook met twee uur uitgesteld. Al na vier rondjes zat de race er alweer op. “Het zicht was ontzettend slecht”, vertelt Langeveld. “Jan Muys reed tegen een van de rescue wagens op, waarna de race stilgelegd werd. Ik lag op dat moment eerste, maar door de rode vlag werd de stand van een ronde voor de crash gebruikt als uitslag. Daardoor zakte ik terug naar de tweede plek. Zeker aangezien winnaar Jeroen Bleekemolen een gastrijder is, ben ik daar heel erg blij mee.” Ook tijdens de tweede race scoorde Langeveld belangrijke punten in de titelstrijd. “Het ging mis bij de start, maar met de derde plek heb ik goed gescoord voor het kampioenschap. Dat is alles wat er in mijn hoofd omging. Ik nam daarom ook geen risico''.
0 Comments

Niels Langeveld loopt verder uit in kampioenschap met 1ste en 2de plaats op Circuit Zolder‏

9/7/2012

0 Comments

 
ZOLDER (9 juli 2012) – Niels Langeveld heeft op Circuit Zolder in de Dutch Renault Clio Cup flink van zich doen spreken. Niels won in de Clio Cup en scoorde daarnaast een fraaie tweede plaats.
 
Langeveld: “Als je terugkijkt, is dit opnieuw een uitstekend weekend”
Langeveld werkte flink aan zijn puntentotaal in de Dutch Renault Clio Cup. De 24-jarige Sassenheimer was zaterdag de snelste tijdens de kwalificatie. “Dat was top! Het was een redelijk chaotische kwalificatie voor mij. In mijn eerste snelle ronde maakte ik namelijk in bocht 1 gelijk een foutje waardoor ik tussen de andere coureurs terecht kwam. Dit waren er zo veel dat ik niet echt in vrije positie kon komen om een ronde alleen te rijden. Ondanks dit koos ik er voor om gewoon voor de volle 100% de 2de snelle ronde in te gaan. Ik moest hierbij wel een paar keer andere deelnemers inhalen, maar ondanks dat wist ik mijzelf voor zowel race 1 als 2 op pole position te zetten'', vertelde Langeveld.
 
In race 1 was Niels door niemand te achterhalen ook niet na de safetycar periode waar Niels uiteindelijk met 2 seconden voorsprong won. ''Ik had de beste start van mijn tijd in de Clio cup. Ik was echt als een komeet weg en kon gelijk een gat slaan naar de nummer 2. Helaas kwam er safetycar in de baan door een mega startcrash maar ik verloor geen enkel moment de concentratie en zag dat ik na de herstart de race kon consolideren en uitrijden''. Aldus Langeveld 
 
Race 2 was een stuk spannender voor Langeveld waar hij vanaf de poleposition als eerste een uitdaging had om de goede bandenkeuze te maken. Niels besloot op safe te gaan en met het grootste deel van het veld mee te gaan naar regenbanden. Op dat moment was het wel droog en op de baan ontstond ook een droog spoor. ''Het was heel moeilijk om een juiste keuze te maken, maar als je op pole position staat dan kun je beter hetzelfde kiezen als wat degene achter je doen. Ik had namelijk niks meer te winnen voor mij en kon alleen maar verliezen. Op het rechte stuk was het nog nat en op slicks zou ik dan plaatsen verliezen aan degene op regenbanden. Dan heb je een heleboel risico's door als een van de weinig op slicks te gaan. Ik zou namelijk zoiezo een aantal plaatsen hebben verloren met de start, dan moet je oppassen dat je niet in aanraking komt met iemand. vervolgens moet je dan maar waar afwachten hoe snel het droogt en of het droog blijft. Dan moet je ook nog eens oppassen dat je tijdens het inhalen geen fouten maakt.'' Niels wist de race goed te starten en behield de leiding. weer kwam deze race de safetycar de baan in na een harde crash van Marcel Duits. En ook dit keer wist Langeveld na de herstart de leiding te behouden. Intussen droogde de baan echt hard op en moest Niels 1 plek toegeven aan de Melvin de Groot die de gok op slicks had genomen en goed uitpakte. ''Ik ben heel blij met mijn 1ste en 2de plaats en heb nu mijn kampioenschap uitgebreid met 35 punten op de nummer 2, dat is het aller belangrijkste voor mij. Ik heb tot dusver alle keren op het podium gestaan en dat is natuurlijk ook de verdienste van het team. Ik hoop dat we volgende week hetzelfde kunnen herhalen met de Masters''
0 Comments

    Nieuws Archives

    June 2020
    September 2019
    June 2019
    May 2019
    April 2019
    February 2019
    September 2018
    August 2018
    July 2018
    April 2018
    March 2018
    June 2017
    May 2017
    April 2017
    July 2016
    June 2016
    April 2016
    June 2015
    April 2015
    March 2015
    February 2015
    January 2015
    December 2014
    October 2014
    July 2013
    October 2012
    August 2012
    July 2012
    May 2012
    April 2012
    October 2011
    September 2011
    August 2011
    July 2011
    June 2011
    May 2011
    April 2011
    February 2011
    December 2010
    October 2010

Proudly powered by Weebly